Kontakt

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Bielsku Podlaskim

  • ul. 3 Maja 22; 17-100 Bielsk Podlaski
  • sekretariat@mpecsa.pl
  • Pon - Pt, 7.00 - 15.00
  • +48 85 730 14 71 [Centrala]
  • +48 85 730 24 92 [Sekretariat]
  • +48 85 730 39 99


Kadry
+48 85 731 90 36; kadry@mpecsa.pl

Księgowość
+48 85 731 90 38; ksiegowosc@mpecsa.pl

Kasa
+48 85 731 90 37; kasa@mpecsa.pl

Dział Inwestycji i Środowiska
+48 85 731 90 34; przetargi@mpecsa.pl; przetargi2@mpecsa.pl

Dział Ciepła Systemowego
+48 85 731 90 15; cieplownia@mpecsa.pl

Transport

+48 85 731 90 17; transport@mpecsa.pl

Nastawnia (przyjmowanie zgłoszeń awarii)

+48 85 731 90 13

Laboratorium
+48 85 731 90 16; laboratorium@mpecsa.pl

Magazyn
+48 85 731 90 20; magazyn@mpecsa.pl

Informatyk
+48 85 731 90 39; informatyk@mpecsa.pl