Aktualności

3. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego - 09.09.2018 r.

| dodał:

Zapraszamy na V rundę SMB 2018, czyli „3. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego”

3. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego - 09.09.2018 r.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na kolejną, V już rundę SMB 2018, czyli „3. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego”. Impreza pod Honorowym Patronatem Burmistrza miasta Bielsk Podlaski, Pana Jarosława Borowskiego’ odbędzie się w niedzielę 9 września 2018r. na terenie miasta Bielsk Podlaski. Część administracyjna w dniu imprezy odbędzie się w budynku byłej Szkoły Podstawowej nr 5 na ul. Kopernika, a Badanie Kontrolne aut zostanie przeprowadzone w Parku przedstartowym na ul. Mickiewicza.
Start zlokalizowany będzie wzorem ubiegłej edycji na ul. Sienkiewicza, a pierwsza załoga wyruszy na trasę o godz. 11.00. Rywalizacja będzie się toczyć na trzech próbach sprawnościowych w dwóch sekcjach: „MPEC” (0,8km), „MOSiR” (1km) i „POM” (2km). Zmagania zakończą się dwukrotnym przejazdem widowiskowej próby „Ratusz”(1,1km) w samym centrum miasta. Łącznie osiem prób sprawnościowych i bardzo kompaktowa trasa o długości 30km.
Serce imprezy, to Plac Ratuszowy i Mini Fan Park. Tam ze sceny będziemy komentować zmagania załóg, ogłaszać wiele różnych konkursów z nagrodami, prezentować wyczynowe i inne ciekawe auta oraz ukoronujemy zwycięzców rajdu. Będzie też można sprawdzić się w alko goglach, „pijanym rowerze”, symulatorze działania poduszki powietrznej, a także wygrać przejazd z licencjonowanym zawodnikiem po trasie PS „Ratusz”. Emocji z pewnością nie zabraknie.
Przypominamy, że nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu.
Masz prawo jazdy kategorii B i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC oraz lubisz rywalizację, to nie czekaj - zgłoś się!

Szczegóły zawarte są w Regulaminie uzupełniającym i w załącznikach dostępnych na stronie cyklu www.smbap.pl .

Miejskie Przedsiąbiorstwo
Energetyki Cieplnej S.A.
w Bielsku Podlaskim


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.